KOTŁY NA PALIWO STAŁE w 5 klasie

INTERCON - Przedstawiciel w Polsce firm DAKON - BOSCH TERMOTECHNIKA i ATMOS

 
1.png
3.png
2.png
   

  33 815 18 43

    33 812 20 04

  43-300 Bielsko-Biała,
  ul.1-go Maja 19, 

  Sterownik do kotła z podajnikiem

    Drukuj stronę

  Aby umożliwić optymalne i ekonomiczne spalanie opału, stosuje się sterowniki do kotłów z podajnikiem, zarządzające pracą wentylatora doprowadzającego powietrze do komory spalania, pompami i podajnikiem. Zastosowanie wysokiej jakości sterownika i dobranie jego właściwych parametrów pozwala oszczędzić do kilkudziesięciu procent paliwa.


  Proste i zaawansowane sterowniki do kotłów z podajnikiem

  W zależności od potrzeb użytkownika i typu kotła stosuje się sterowniki o podstawowej budowie (przeznaczone do zarządzania wentylatorem, podajnikiem i dwiema pompami) lub nieco rozbudowane urządzenia umożliwiające obsługę zaworu mieszającego i pomp dodatkowych. Najbardziej zaawansowane sterowniki do kotła z podajnikiem pozwalają na podłączenie dodatkowych zaworów mieszających, a te, które wyposażono w komunikację bezprzewodową RS, można również obsługiwać przez internet lub za pomocą wiadomości SMS.


  Sterowniki do kotłów z oprogramowaniem PID

  TECH w ofercie ma również sterowniki z PID (do kotła z podajnikiem). W trosce o jak najwyższą jakość produktu i zadowolenie klienta końcowego dostępne są one jedynie dla producentów kotłów.